Vjeteslav Kliuchnikov oljemålning
2016-02-09
359675
| Klubbat belopp | 3 800 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): Motiv av målande flicka bland pioner, signerad och daterad V Kliuchnikov 14, olja på duk, ca 60x79 cm, oramad