Landskap 1700-tal

Landskap 1700-tal
Landskap 1700-tal
Landskap 1700-tal
Landskap 1700-tal

Klubbat för:

24 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-tal): Landskap, olja på duk uppfodrad på pannå, 84x99 cm

Retuscher, slitage, gulnad

359682

2016-02-09