Soffbord Patricia Urquiola

Soffbord Patricia Urquiola
Soffbord Patricia Urquiola
Soffbord Patricia Urquiola
Soffbord Patricia Urquiola
Soffbord Patricia Urquiola
Soffbord Patricia Urquiola

Klubbat för:

3 000 SEK

1 200 SEK

PATRICIA URQUIOLA, soffbord, "Fatfat", B&B, Italien, stomme i plast, stoppad klädsel i röd filt, löstagbar bricka i svartlackerad plåt, etikettmärkt, höjd ca 34, brickans diameter 62, yttermått 75x75 cm

Bruksslitage, smärre ytskador

359719

2016-02-09