Soffbord Patricia Urquiola
Klubbat för:
3 000 SEK
1 200 SEK
PATRICIA URQUIOLA, soffbord, "Fatfat", B&B, Italien, stomme i plast, stoppad klädsel i röd filt, löstagbar bricka i svartlackerad plåt, etikettmärkt, höjd ca 34, brickans diameter 62, yttermått 75x75 cm
Bruksslitage, smärre ytskador
359719
2016-02-09