Long Lane soffbord

Long Lane soffbord
Long Lane soffbord
Long Lane soffbord
Long Lane soffbord
Long Lane soffbord
Long Lane soffbord
Long Lane soffbord
Long Lane soffbord
Long Lane soffbord
Long Lane soffbord

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ANDRÉ BUS, LONG LANE, soffbord, 1960/70-tal, Design pat 185371 Style No 900 01, Serial No565240, stämplat Lane Alta Vista Virginia, i valnöt och ek, höjd 36, 102x49 cm

Ytslitage

359729

2016-02-09