Hildegard Zoir

Hildegard Zoir
Hildegard Zoir
Hildegard Zoir
Hildegard Zoir

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HILDEGARD ZOIR (1876-1935): Västkustmotiv, signerad Hildegard Zoir, akvarell, ca 36x43 cm

ej daterad

359741

2016-02-09