Lars Erik Falk skulptur

Lars Erik Falk skulptur
Lars Erik Falk skulptur
Lars Erik Falk skulptur
Lars Erik Falk skulptur

Klubbat för:

9 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

LARS ERIK FALK (född 1922): Komposition, signerad och daterad LE Falk 1954-90, bemålad plåt , 30x64cm

359742

2016-02-09