Elias Erdtman oljemålning
2016-02-09
359746
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
ELIAS ERDTMAN (1862-1945): Möja, signerad och daterad E Erdtman 93, olja på duk lagd på pannå, 20x36 cm