Sten Dunér teckning

Sten Dunér teckning
Sten Dunér teckning
Sten Dunér teckning
Sten Dunér teckning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STEN DUNÈR ( f1931) komposition, signerad och daterad -65, blyertsteckning 79x54 cm

reva

359765

2016-02-09