Ink on silk

Ink on silk
Ink on silk
Ink on silk
Ink on silk

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SCROLL, tusch på siden, Kina, 1900-tal, kalligrafi, ca 46 x 136 cm
INK ON SILK, calligraphy, 20th century, c. 46 x 136 cm

Slitage och skador

359767

2016-03-01