Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
EDGAR CHAHINE (1874-1947), porträtt, etsning och akvatint, signerad, 41x30 cm
oramad
359769
2016-02-09
Gör en kostnadsfri värdering här