Lennart Rhode litografi

Lennart Rhode litografi
Lennart Rhode litografi

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LENNART RODHE (1916-2005): Komposition, litografi, signerad och numrerad Lennart Rohde 19/30, ca 24X16 cm

Passpartou med fuktfläckar

359778

2016-02-09