Bram van Velde färglitografi

Bram van Velde färglitografi
Bram van Velde färglitografi

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BRAM VAN VELDE (Holland 1895-1981): Komposition, signerad Bram v. Velde, E. A., färglitografi, 65x47 cm, oramad

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

359797

2016-02-20