Skrivställ Knabe mit Schubkarren
Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKRIVSTÄLL, svartpatinerat gjutjärn, 1800-talets första hälft, KPEG (Königlich Preussische Eisengiesserei), "Schreibzeug, knabe mit Schubkarren", längd ca 16,5 höjd ca 13 cm
En arm med lagning
359821
2016-02-09