Skrivställ Knabe mit Schubkarren

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKRIVSTÄLL, svartpatinerat gjutjärn, 1800-talets första hälft, KPEG (Königlich Preussische Eisengiesserei), "Schreibzeug, knabe mit Schubkarren", längd ca 16,5 höjd ca 13 cm

En arm med lagning

359821

2016-02-09