Martin Wickström

Martin Wickström
Martin Wickström
Martin Wickström
Martin Wickström
Martin Wickström
Martin Wickström

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MARTIN WICKSTRÖM (född 1957), Campbell´s Tomato Soup, signera och daterad undertill -01, 83/100, höjd ca 10 cm

Smärre slitage

359823

2016-02-09