Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MARTIN WICKSTRÖM (född 1957), Campbell´s Tomato Soup, signera och daterad undertill -01, 83/100, höjd ca 10 cm
Smärre slitage
359823
2016-02-09
Gör en kostnadsfri värdering här