Klubbat för:
900 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
FÅTÖLJ, 1900-talets andra hälft, Louis XVI stil, randig kädsel, sitthöjd 40 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage
359831
2016-02-10
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner