Bordur nyrokoko

Bordur nyrokoko
Bordur nyrokoko
Bordur nyrokoko
Bordur nyrokoko
Bordur nyrokoko
Bordur nyrokoko
Bordur nyrokoko
Bordur nyrokoko
Bordur nyrokoko
Bordur nyrokoko

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSUR, 1800-talets slut, rokokostil, fodral i rosafärgat porslin samt bronserad dekor, verk märkt S Marti (Frankrike), höjd ca 40 cm, pendel och nyckel finns

Mindre nagg

359839

2016-02-09