Bordsur Louis XV stil

Bordsur Louis XV stil
Bordsur Louis XV stil
Bordsur Louis XV stil
Bordsur Louis XV stil
Bordsur Louis XV stil
Bordsur Louis XV stil
Bordsur Louis XV stil
Bordsur Louis XV stil

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BORDSUR, 1800-talets början, Louis XV-stil, förgylld brons, höjd 33, 27 x 11 cm, pendel och nyckel finns

359840

2016-02-09