Disk 1900-talets början
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
DISK, 1900-talets början, fanérad i ek, delvis beslag i mässing, med stenskiva, höjd ca höjd ca 104, 250x60 cm
Ytskador, dekordelar saknas, kortsidorna saknar fanér, skivan med borrade hål
359884
2016-02-10