Disk 1900-talets början

Disk 1900-talets början
Disk 1900-talets början
Disk 1900-talets början
Disk 1900-talets början
Disk 1900-talets början
Disk 1900-talets början
Disk 1900-talets början
Disk 1900-talets början

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

DISK, 1900-talets början, fanérad i ek, delvis beslag i mässing, med stenskiva, höjd ca höjd ca 104, 250x60 cm

Ytskador, dekordelar saknas, kortsidorna saknar fanér, skivan med borrade hål

359884

2016-02-10