Tallrikar i tenn

Tallrikar i tenn
Tallrikar i tenn
Tallrikar i tenn
Tallrikar i tenn
Tallrikar i tenn
Tallrikar i tenn
Tallrikar i tenn
Tallrikar i tenn

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TALLRIKAR, 6 st, tenn, den djupa mindre stämplad Jönköping, den största Norrköping, diameter 23-33 cm

Slitage, vissa med bristningar

359899

2016-02-09