Klubbat för:
13 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
SIGRID BØLLING (Norge, 1852-1917): Strandmotiv, signerad S. Bølling, olja på duk, 117x174 cm
Lagningar, retuscher, smärre färgbortfall
359903
2016-02-13
Gör en kostnadsfri värdering här