Damarmbandsur 14 k guld

Damarmbandsur 14 k guld
Damarmbandsur 14 k guld
Damarmbandsur 14 k guld
Damarmbandsur 14 k guld
Damarmbandsur 14 k guld
Damarmbandsur 14 k guld

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

DESIR, damarmbandsur, 14 k guld, mekaniskt urverk, 1940/50-tal, vit urtavla, stavindex, arabiska siffror, kvadratisk form, mockaband, diameter 16 mm

Glas med repor, armband med slitage, ej funktionstestad

359917

2016-02-15