Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LENNART RODHE (samtida): (2): Abstrakt kompositioner, signerade och daterade 1970, färglitografier, 3/75 resp. 5/75, 112/260, 39 x 49 cm resp 40 x 47 cm
359959
2016-02-12
Gör en kostnadsfri värdering här