Lennart Rhode färglitografier

Lennart Rhode färglitografier
Lennart Rhode färglitografier
Lennart Rhode färglitografier
Lennart Rhode färglitografier

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LENNART RODHE (samtida): (2): Abstrakt kompositioner, signerade och daterade 1970, färglitografier, 3/75 resp. 5/75, 112/260, 39 x 49 cm resp 40 x 47 cm

359959

2016-02-12