John Jon-And

John Jon-And
John Jon-And
John Jon-And
John Jon-And
John Jon-And
John Jon-And
John Jon-And
John Jon-And

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOHN JON-AND (1889-1941): (4), Modeller, signerade, bl a krita, 45x33, 27x27, 43x22 och 38x42 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Mindre skador

359964

2016-02-16