John Jon-And

John Jon-And
John Jon-And
John Jon-And
John Jon-And
John Jon-And
John Jon-And

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOHN JON-AND (1889-1941): (3), signerade, krita och tusch, 34x30, 55x46, 66x48 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Mindre skador

359967

2016-02-16