Värja

Värja
Värja
Värja
Värja
Värja
Värja
Värja
Värja

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VÄRJA, 1700-tal, klinga med graverad dekor, förgyllt mässingsfäste, längd 93 cm

Omlindad kavel, korrosion mot spetsen

359981

2016-02-13