Anders Udd oljemålning
2016-02-10
360003
| Klubbat belopp | 6 600 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
ANDERS UDD (född 1958): Komposition, signerad a tergo Anders Udd, olja på duk, ca 90 x 90 cm, oramad