Anders Udd oljemålning

Anders Udd oljemålning
Anders Udd oljemålning
Anders Udd oljemålning
Anders Udd oljemålning

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ANDERS UDD (född 1958): Komposition, signerad a tergo Anders Udd, olja på duk, ca 90 x 90 cm, oramad

360003

2016-02-10