Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VERNER PANTON, tidskriftsställ, för Fritz Hansen eft, Danmark, kromad ställning, 4 snedställda hyllplan, höjd 160 cm
Fot med slitage/repor
360013
2016-02-10
Gör en kostnadsfri värdering här