Paul René Gauguin färglitografi

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PAUL RENÉ GAUGUIN (1911-76): Stilleben med fiskar, signerad och daterad 1956, 181/260, färglitografi, bladmått ca 54x65 cm

360014

2016-02-10