Takplafond 1900-talets början

Takplafond 1900-talets början
Takplafond 1900-talets början
Takplafond 1900-talets början
Takplafond 1900-talets början

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TAKPLAFOND, 1900-talets början, art noveau, glaskupa i överfång med fågel- och blommotiv, mässingsupphängning, höjd ca 50 cm, Ø 34,5 cm

enstaka smärre kantnagg

360021

2016-02-10