Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SIDEBOARD, 1960-tal, valnötsfanér, med skåp samt lådor, höjd 80 cm, 216x45 cm, nycklar finns
Ytslitage
360057
2016-02-10
Gör en kostnadsfri värdering här