Sideboard valnötsfanér

Sideboard valnötsfanér
Sideboard valnötsfanér
Sideboard valnötsfanér
Sideboard valnötsfanér
Sideboard valnötsfanér
Sideboard valnötsfanér
Sideboard valnötsfanér
Sideboard valnötsfanér
Sideboard valnötsfanér
Sideboard valnötsfanér
Sideboard valnötsfanér
Sideboard valnötsfanér

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SIDEBOARD, 1960-tal, valnötsfanér, med skåp samt lådor, höjd 80 cm, 216x45 cm, nycklar finns

Ytslitage

360057

2016-02-10