Kjell Lönnå färglitografier

Kjell Lönnå färglitografier
Kjell Lönnå färglitografier
Kjell Lönnå färglitografier
Kjell Lönnå färglitografier
Kjell Lönnå färglitografier
Kjell Lönnå färglitografier
Kjell Lönnå färglitografier
Kjell Lönnå färglitografier
Kjell Lönnå färglitografier
Kjell Lönnå färglitografier

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KJELL LÖNNÅ (född 1936): mapp med 4 st färglitografier, "Musikaliska djur", signerade, 173/280, bladmått ca 43x52 cm, oramade

360061

2016-02-10