Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
KJELL LÖNNÅ (född 1936): mapp med 4 st färglitografier, "Musikaliska djur", signerade, 173/280, bladmått ca 43x52 cm, oramade
360061
2016-02-10
Gör en kostnadsfri värdering här