Walasse Ting färglitografi

Walasse Ting färglitografi
Walasse Ting färglitografi

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

WALASSE TING (Kina, född 1929): Grön häst, signerad och numrerad 7/200, färglitografi, bladmått ca 45x59 cm

360064

2016-02-10