Vas Wahledov

Vas Wahledov
Vas Wahledov
Vas Wahledov
Vas Wahledov
Vas Wahledov
Vas Wahledov
Vas Wahledov
Vas Wahledov

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANTON WAHLEDOV, vas, jugend, skulpterat trä, signerad och daterad Anton Wahledov 1903, höjd ca 29 cm

Invändiga mynningsnagg, en mindre kantnagg

360071

2016-02-10