Kräfttallrikar Rörstrand

Kräfttallrikar Rörstrand
Kräfttallrikar Rörstrand
Kräfttallrikar Rörstrand
Kräfttallrikar Rörstrand
Kräfttallrikar Rörstrand
Kräfttallrikar Rörstrand

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ALF WALLANDER, kräftservis, flintgods, Rörstrand, 1900-talets första hälft, bestående av:12 assietter och skål, assietternas diameter 22, skålens höjd 12,5 cm

Krackeleringar

360087

2016-02-10