Giuseppe Moretti skulptur

Giuseppe Moretti skulptur
Giuseppe Moretti skulptur
Giuseppe Moretti skulptur
Giuseppe Moretti skulptur
Giuseppe Moretti skulptur
Giuseppe Moretti skulptur
Giuseppe Moretti skulptur
Giuseppe Moretti skulptur

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUISEPPE MORETTI (1870-1953): Byster, 1 par, signerad och daterad Moretti 1941, lergods, höjd ca 17 resp 19 cm cm

360090

2016-02-10