Byrå med stenskiva

Byrå med stenskiva
Byrå med stenskiva
Byrå med stenskiva
Byrå med stenskiva
Byrå med stenskiva
Byrå med stenskiva
Byrå med stenskiva
Byrå med stenskiva
Byrå med stenskiva
Byrå med stenskiva

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BYRÅ med kalkstenskiva, gustaviansk stil, 1800-tal, huggen stenskiv, fyra lådor, en nyckelhöjd ca 84, 57x40 cm

Slitage, fanérbortfall, bakben något instabila

360098

2016-02-10