Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BYRÅ med kalkstenskiva, gustaviansk stil, 1800-tal, huggen stenskiv, fyra lådor, en nyckelhöjd ca 84, 57x40 cm
Slitage, fanérbortfall, bakben något instabila
360098
2016-02-10
Gör en kostnadsfri värdering här