Karmatol 1900-talets andra hälft
2016-02-10
360147
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KARMSTOL, 1900-talets andra hälft, rygg med skuren dekor, stoppad sits, rygg och armstöd, spår av förgyllning, sitthöjd ca 47 cm