Per Kirkeby

Per Kirkeby
Per Kirkeby
Per Kirkeby
Per Kirkeby

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

PER KIRKEBY (Danmark, född 1938): Utan titel, signerad och daterad P.K -85, blandteknik på papper, ca 42x 29,5 cm

360148

2016-02-10