Violiner 1800/1900-tal
Klubbat för:
6 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
VIOLINER, 2 st, varav en efter Steiner,1800-talskopia, samt efter en Vuilame, tidigt 1900-tal, en snäcka med lejonmaskaron, den äldre med påskrift, den yngre etikettmärkt, i dubbelfodral, längd ca 59 resp 60 cm
Nya stall, stråkar saknas, lagningar
360155
2016-02-12