Violiner 1800/1900-tal

Violiner 1800/1900-tal
Violiner 1800/1900-tal
Violiner 1800/1900-tal
Violiner 1800/1900-tal
Violiner 1800/1900-tal
Violiner 1800/1900-tal
Violiner 1800/1900-tal
Violiner 1800/1900-tal
Violiner 1800/1900-tal
Violiner 1800/1900-tal

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

8 000 SEK

VIOLINER, 2 st, varav en efter Steiner,1800-talskopia, samt efter en Vuilame, tidigt 1900-tal, en snäcka med lejonmaskaron, den äldre med påskrift, den yngre etikettmärkt, i dubbelfodral, längd ca 59 resp 60 cm

Nya stall, stråkar saknas, lagningar

360155

2016-02-12