Ann Wärff glasskulptur

Ann Wärff glasskulptur
Ann Wärff glasskulptur
Ann Wärff glasskulptur
Ann Wärff glasskulptur
Ann Wärff glasskulptur
Ann Wärff glasskulptur
Ann Wärff glasskulptur
Ann Wärff glasskulptur
Ann Wärff glasskulptur
Ann Wärff glasskulptur
Ann Wärff glasskulptur
Ann Wärff glasskulptur

Klubbat för:

800 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

ANN WÄRFF, glasskulptur, i botten märkt bl a Kosta Unik Bengt Heintze, daterad 79, höjd ca 16 cm

Zustandsbeschreibung

Kant med mindre nagg/stötmärke

360169

2016-02-11