Klubbat för:
800 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
ANN WÄRFF, glasskulptur, i botten märkt bl a Kosta Unik Bengt Heintze, daterad 79, höjd ca 16 cm
Zustandsbeschreibung
Kant med mindre nagg/stötmärke
360169
2016-02-11
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner