Gösta Sandels

Gösta Sandels
Gösta Sandels

Klubbat för:

24 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

GÖSTA SANDELS (1887-1919): ´´Venus från Urbino´´/ ´´Naket´´, signerad Sandels och daterad 1910, akvarell, ca 14x21 cm

360172

2016-02-11