Damarbetsbord

Damarbetsbord
Damarbetsbord
Damarbetsbord
Damarbetsbord
Damarbetsbord
Damarbetsbord
Damarbetsbord
Damarbetsbord

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

DAMARBETSBORD, låda i sargen, sengustavianskt provinsarbete, 1800-tal, skuren dekor, höjd ca 73 87x46 cm

Slitage, färgbortfall, senare draghandtag, saknar lås

360182

2016-02-11