Damarbetsbord
2016-02-11
360182
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
DAMARBETSBORD, låda i sargen, sengustavianskt provinsarbete, 1800-tal, skuren dekor, höjd ca 73 87x46 cm
Slitage, färgbortfall, senare draghandtag, saknar lås