Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
DAMARBETSBORD, låda i sargen, sengustavianskt provinsarbete, 1800-tal, skuren dekor, höjd ca 73 87x46 cm
Slitage, färgbortfall, senare draghandtag, saknar lås
360182
2016-02-11
Gör en kostnadsfri värdering här