Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BÄGARE, FAT, CIGGARSKRIN, MYNT, silver, 1900-tal , bl.a. GAB och K.Anderson, total vikt ca 780 g
Slitage, gravyr
360183
2016-02-11
Gör en kostnadsfri värdering här