Kalk bägare silver

Kalk bägare silver
Kalk bägare silver
Kalk bägare silver
Kalk bägare silver
Kalk bägare silver
Kalk bägare silver
Kalk bägare silver
Kalk bägare silver

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KALK, BÄGARE, TUMLARE, silver, 1800-tal, Kristianstad 1801 och 1827, höjd ca 3-9 cm

Slitage, buklor, äldre gravyr

360185

2016-02-11