Laboratorievåg Sartorius Werke
Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LABORATORIEVÅG, Sartorius Werke, Göttingen, 1900-talets mitt, monter av ek samt glas, brickmärkt, Nr. 52864, bredd 39,5, djup 29,5, höjd ca 48,5 cm.
Ej funktionstestad, bruksskador, delar saknas
360215
2016-02-12