Esther Kjerner stilleben olja

Esther Kjerner stilleben olja
Esther Kjerner stilleben olja
Esther Kjerner stilleben olja
Esther Kjerner stilleben olja
Esther Kjerner stilleben olja
Esther Kjerner stilleben olja

Klubbat för:

15 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ESTHER KJERNER (1873-1952): Stilleben med röda rosor, signerad och daterad E. Kjerner 1950, olja på duk, ca 29x35 cm

Fåtal krackelyrer

360220

2016-02-28