Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 000 SEK
PAUL PILTZ (1898-1973): Gårdsmotiv i vinter, signerad och daterad -56, olja på pannå, ca 49 x 60 cm
360231
2016-02-11
Gör en kostnadsfri värdering här