Paul Piltz oljemålning

Paul Piltz oljemålning
Paul Piltz oljemålning
Paul Piltz oljemålning
Paul Piltz oljemålning

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PAUL PILTZ (1898-1973): Gårdsmotiv i vinter, signerad och daterad -56, olja på pannå, ca 49 x 60 cm

360231

2016-02-11